Twój koszyk jest pusty.
Kategorie

Dostawa

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, uruchomiliśmy dostawę produktów w najbliższej okolicy.

 Przywozimy zakupy już następnego dnia ale można również zaplanować dowóz nawet na 14 dni do przodu.

W celu sprawdzenia czy dostarczamy do Państwa proszę kliknąć "Czy obsługujemy Twoją okolicę" na górze strony.

 

Terminy dostaw:

Zamawiający określa termin dostawy na następny dzień po złożeniu zamówienia lub maksymalnie z 14 dniowym wyprzedzeniem.


Od poniedziałku do soboty:

8:00 - 16:00.

 

 

 

Koszt transportu

 

do 5 km GRATIS

 

powyżej 5 km = 20zł

 

Zakupy dostarczane są samochodami wyposażonymi w chłodnie. Artykuły wymagające niskiej temperatury pakowane są w torby termoizolacyjne, a produkty spożywcze są odizolowane od chemii gospodarczej.

Nasz dostawca uda się pod adres wskazany w formularzu zamówienia. W razie potrzeby skontaktuje się z klientem telefonicznie. Jeśli Ty chcesz skontaktować się z dostawcą, możesz to zrobić za pośrednictwem centrali pod numerem telefonu: 602 438 210.

Robiąc zakupy przez internet, nie musisz osobiście odbierać i opłacać zamówienia! Może to zrobić dowolna osoba zastana w momencie dostawy pod wskazanym adresem, np.: ktoś z rodziny. Zamówienie może zostać opłacone dowolną kartą płatniczą. Każdy dostawca ma przy sobie bezprzewodowy terminal.

Pamiętaj: jeśli zamówienie zawiera alkohol, musi zostać odebrane przez osobę pełnoletnią. W innym wypadku dostawca nie będzie mógł wydać zakupów.

Jeśli zamówienie nie może być zrealizowane z przyczyn leżących po stronie klienta, sprzedawca ma prawo żądać zwrotu kosztów dowozu w wysokości 15 zł niezależnie od wartości zamówienia.